Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. 6 160 Beylikdüzü / İstanbul
tren

Anahtar Teslim Tadilat

Anasayfa » Anahtar Teslim Tadilat

Anahtar Teslim Tadilat

Evlerinizi Banyo Tadialtı, mutfak tadialtı yaptırmak veya yenilemek istiyorsanız veya tadilat yaptırmayı düşünüyorsanız, anahtar teslim tadilat hizmetimizden yararlanarak ekonomik fiyatlar ve uzman işçiliğimiz sayesinde hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Anahtar teslim tadilat dekorasyon çalışmalarımızda evlerinizin tüm atmosferini değiştiriyoruz. Tüm evinizi etkileyecek olan bu süreç içerisinde profesyonel ekibimiz ile sorunsuz hizmet veriyor ve planlı bir çalışma sağlıyoruz. Daha önceden her iş için ustalar ile tek tek uğraşıyordunuz. Ancak şimdi Özen Yapı & Dekorasyon firmamıza bir telefon açarak tüm işin yükünü bizlere verebilirsiniz. Anahtar teslim tadilat yaparken onarım işleri, dış cephe, iç cephe, fayans döşeme, kartonpiyer ve her türlü ince inşaat işlerinizi işletmemiz güncesi ile kaliteli bir işçilik, hızlı hizmet, ve en uygun fiyatlarla yapmaktayız.

İlk olarak bir evin komple tadilatına başlamadan önce yerin çok iyi bir şekilde keşfedilmesi gerekmektedir. Mutfak tadilatı, banyo tadilatı, oturma odası, yatak odası vb. bölümlerin dizaynı son derece şık olmalıdır. Burada profesyonel ekibimiz ile evi keşfediyoruz. Ev sahibi ile iç mimar konusunda incelemelerimizi gerçekleştiriyoruz. Eğer eviniz yaşanır bir şekilde olup, üstüne komple tadilat yapmak istiyorsanız dekorasyon ve yenileme çalışmaları hakkında da konuşulmaktadır. Asma tavan, boya badana, alçı, parke ve benzeri bir çok çalışma ev sahibi ile görüşülerek modeller seçilmektedir ve ev üzerinde nasıl duracağı konusunda dizayn edilmektedir. Dizayn yaparken, mimari çizimler ortaya girmektedir ve gerekli yerlerde 3 boyutlu model çalışmaları sağlanarak iç mimarın nasıl olacağı müşteriye sunulmaktadır. Sizlerde anahtar teslim tadilat yaptırmayı istiyorsanız bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Çevre Politikamız

Yürüttüğümüz hizmet ve faaliyetler sırasında, çevreye, insanlara ve diğer canlılara olumsuz etkilerin olmaması için faaliyetlerimizin çevre etkilerine uygunluğuna dikkat edilmektedir.

Tadilat Konusuna Verdiğimiz Hizmetler

  • Banyo Tadialtı
  • Dükkan Tadilatı
  • Ev Tadilatı
  • Mutfak Tadilatı (Komple)

Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi isteriz ve bizlere ulaşmak istiyorsanız iletişim bölümünden arayabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın