Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. 6 160 Beylikdüzü / İstanbul
tren

Elektrik Tesisatı

Anasayfa » Elektrik Tesisatı

Elektrik Tesisatı

İş yerlerine, ofislere, evlere, fabrikalara, otele, restroranta ve cafeler gibi tüm elektrik kullanımı yapan alanlara elektrik tesisatı, bakım, arıza ve onarım gibi çalışmaların gerçekleştirilmesi için her bütçeye uygun fiyatlara, profesyonel işçilik hizmeti veren, müşteri istek ve taleplerine önem veren işletme bulmak bir hayli zordur.

Bu konuda sizlerin tüm isteklerine yanıt veren, ihtiyaç duyulmakta olan elektrik tesisatı çalışmalarının kolay bir şekilde gerçekleşmesi için çalışan Özen Yapı & Dekorasyon, yapı ve tesisat çalışmaları hakkında istenilmekte olan tüm özelliklere sahip olarak, sizlere hizmet vermektedir. Uzman çalışma ekibiyle, titiz bir bir çalışma gerçekleştirerek sizlere kaliteli hizmet sunmakta olan işletmemiz, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak en iyi şekilde yaşam alanlarınızda kullanacak olduğunuz elektrik tesisatında yardımcı olmaktadır.

Anahtar teslim elektrik tesisatı çalışmaları gerçekleştiren firmamız, sizlere tesisat ile ilgili her konuda hizmet vererek, günden güne büyümektedir. Elektrik tesisatı esnasında gerekli projelendirme ve çizimler uzman mühendislerimiz tarafından gerçekleştirilerek, sizlere sunulmaktadır.

En uygun fiyat garantisi ile hizmet vererek, projelendirilen tesisatlar faaliyete geçmektedir. Güler yüzlü bir hizmet veren firmamız müşteri sorunlarına olumlu yanıtlar verebilmek için ücretsiz keşif sağlayarak, yapılması gerekenler hakkında bilgi vererek çalışmalara başlamaktadır. Kaliteli malzeme kullanımı ile uzman işçilik sayesinde en kısa süre içerisinde alınan işlerin teslimi gerçekleştirilmektedir. Kaliteli malzeme ve işçilik sayesinde sizlerde uzun ömürler boyunca elektrik tesisatınızı kullanabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Çevre Politikamız

Yürüttüğümüz hizmet ve faaliyetler sırasında, çevreye, insanlara ve diğer canlılara olumsuz etkilerin olmaması için faaliyetlerimizin çevre etkilerine uygunluğuna dikkat edilmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri ilgili tüm detaylar alanında uzman ekibimiz tarafından kusursuz bir hizmet anlayışıyla yerine getirilmektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın