Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. 6 160 Beylikdüzü / İstanbul
tren

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

2004 yılından bu yana hizmet veren Özen Yapı & Dekorasyon firmamız sizlere en iyi hizmeti sunmak için ve profesyonel ekibimiz ile en iyi işçiliği çıkartmak için uğraşmaktadır. İşletmemiz 2004 yılında Fesih Gözelyüz ve İdris Özkan tarafından kurulmuştur. Günümüzde en iyi ustalar ile hizmet veren işletmemiz sizlere en uygun fiyat garantisi ile faaliyet vermektedir.
İşletmemizin vermekte olduğu faaliyetlere bakacak olduğumuz zaman Yapı, Dekorasyon, Onarım, Komple Anahtar Teslim Tadilat, Boya, Fayans, Mutfak ve benzeri bir çok inşaat sektöründe ev, ofis ve benzeri yapım alanlarınıza yaptıracak olduğunuz çalışmalar için hizmet vermektedir. Modanın ve teknolojinin gelişmesi ile bir çok yenilikçi ürünler ortaya çıkmıştır.

Bu sayede bizlerde hayalini kurduğunuz ortamları sizlere canlandırıyoruz. 3 boyutlu çizimler ile sizlere anahtar teslim tadilat hizmeti verirken, profesyonel ekibimiz ile dış cephe boyası ve iç cephe boyası konusunda hizmet veriyor, odalarınızın dizaynını tarzını değiştirecek olan en önemli dekorasyon modellerinden bir tanesi olan kartonpiyer ve alçı tavan konusunda sizlere yardımcı oluyor ve fayans & seramik döşeme konusunda uzman kadromuz ile döşetmek istediğiniz alanlarda son derece ince işçilik yaparak faaliyet vermeye devam etmekteyiz.

İnşaat sektörünü kaplayan çalışmalarımızda sizlere en iyi hizmeti vermek adına en iyi ustalar ile çalışıyor ve kaliteli ürün kullanımı yaparak, yaşam alanlarınızı güzelleştiriyoruz. Sizlerde eğer hayalini kurduğunuz bir ev veya ofis varsa bizlere danışarak bu konu hakkında bilgi alabilir ve gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca çalışmalarımızda ücretsiz keşif imkanı sunarak, herhangi bir ücret talep etmeden çalışma yaptıracak olduğunuz alanda planlama yapılmaktadır.

Misyonumuz

Özen Yapı & Dekorasyon firmamız sizlere daha iyi hizmet vermek için yapı ve dekorasyon sektöründe yenilikçi hizmetler sağlamaktadır. Müşterilerimize güler yüzlü hizmet ile en iyi işçiliği çıkartarak yapılan çalışmalardan memnun kalmanızı sağlamaktadır.

Vizyonumuz

Gelişen teknolojiye ayak uyduran işletmemiz sizlere dekorasyon ve yapı sektöründe yenilikçi davranarak, teknolojinin gelişmesiyle gelişen ürünler ile hizmet sunmaktadır. İnşaat sektörünün bir çok konusunda faaliyet gösteren Özen Yapı & Dekorasyon firmamız, modaya ayak uydurarak evleriniz ve ofislerinizde hayalini kurmakta olduklarınızı gerçekleştirerek sizlere modern bir yaşam alanı sunmayı hedeflemektedir.

Çevre Politikamız

Yürüttüğümüz hizmet ve faaliyetler sırasında, çevreye, insanlara ve diğer canlılara olumsuz etkilerin olmaması için faaliyetlerimizin çevre etkilerine uygunluğuna dikkat edilmektedir.

Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi isteriz ve bizlere ulaşmak istiyorsanız iletişim bölümünden arayabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın