Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. 6 160 Beylikdüzü / İstanbul
tren

Kartonpiyer & Alçı Tavan

Anasayfa » Kartonpiyer & Alçı Tavan

Kartonpiyer & Alçı Tavan

İş yerleri, otel, fabrika, ev, restaurant ve benzeri her türlü ortam için istemiş olduğunuz Kartonpiyer & Alçı Tavan işlerinizi Özen Yapı & Dekorasyon tecrübesi ve profesyonel ekibi ile sağlıyoruz. İşletmemiz ilk olarak ekibi ile uygulamanın yapılacak olduğu yerde keşif yapmakta olup, daha sonra sizlere önerilerini sunarak nasıl bir tasarım olması gerektiği konusunda bilgi vererek çözüm üretmektedir. Sizler kararınızı verdikten daha sonra en kısa süre içerisinde çalışmalara başlayarak kartonpiyer ya da alçı tavan çalışmalarınıza başlanarak, hayallerinizdeki ortam gerçekleştirilmektedir.

Yaptıracak olduğunuz ortama göre alçı tavan modelleri değişiklik gösterebilir. Bir çok modeli bulunan asma tavanlardan sizlerde profesyonel ekibimizin size sunacak olduğu tasarımlardan bir tanesini tercih edebilirsiniz.

Alçı tavan bulunduğu ortamın duvar rengine göre değişkenlik gösterebilir, bunlar beyaz, kırmızı, mavi ve yeşil olarak tercih edilebilmektedir. Genel olarak çoğu yerde beyaz renk kullanılmaktadır. Bulunduğunuz ortamın havasını değiştirecek olan bu modeller, yaptıracak olduğunuz ortama gelenlerinde gözlerini büyüleyebilir. Sizlere kaliteli işçilik hizmeti veren işletmemiz her konuda yardımcı olmaktadır. Sadece düz bir tavan istemeyen bir çok kişi evlerinin oturma odalarında da asma tavan yaptırmayı tercih etmektedir.

Ayrıca en uygun fiyat garantisi ile hizmet veren Özen Yapı & Dekorasyon işletmemiz, sadece asma tavan hizmeti değil, bir çok dekorasyon konusunda da hizmet vererek müşterilerine güler yüzlü hizmet ve memnuniyet vermektedir.

Çevre Politikamız

Yürüttüğümüz hizmet ve faaliyetler sırasında, çevreye, insanlara ve diğer canlılara olumsuz etkilerin olmaması için faaliyetlerimizin çevre etkilerine uygunluğuna dikkat edilmektedir.

Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi isteriz ve bizlere ulaşmak istiyorsanız iletişim bölümünden arayabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın