Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. 6 160 Beylikdüzü / İstanbul
tren

Su Tesisatı

Anasayfa » Su Tesisatı

Su Tesisatı

Su tesisatlarının düzenli şekilde bakımının yapılması ve temizlenmesi sizlerin sağlığı bakımından büyük önem taşımaktadır. Gerekli olan bakımlar yapılmadığı zaman su tesisatı içerisinde pis su oluşumundan dolayı mikrop birikimi ve çoğu hastalığı tetikleyen bakterilerin artmasına neden olmaktadır. Su tesisatlarının ömrünün uzun olması için gerekli bakımlar yapılmalıdır. Firmamız bu aşamada sizlerin sorunlarına yanıt vermektedir.

Genellikle kaçak su tespiti gibi sorunlar oluşsa da bir çok konuda hizmet veren işletmemiz, her konuda yanınızdadır. En uygun fiyat garantisi ile hizmet veren işletmemiz, yapılacak çalışmayı yerinde görerek sizlere uygun bir fiyat vermektedir. Su tesisatı hizmeti verirken modern cihaz kullanımı ile çok daha kolay sorunlarınızı hallediyor ve teslim ediyoruz.

Profesyonel ekibi ile hizmet veren firmamız, su tesisatı olarak genel su tesisatı arızaları, duş teknesi, tamiri bakımı ve komple tesisat hizmeti, su saatlerini dışarı alma, su kaçakları tespiti ve onarımı, rezervuar iç takımı ve değişimi, lavabo banyo ve klozet tıkanıklıklarını açma, musluk ve batarya montajı ve tamiri, duşa kabin, küvet montajı ve tamiri gibi tüm alanda hizmet vermektedir. 7/24 sizlere hizmet vererek müşteri memnuniyeti amaçlanmaktadır.

Son sistem cihazlar ile su tesisatı tamiratı gerçekleştirilerek kaçak veya onarım gibi işlemler hızlı bir şekilde yapılarak müşteriye sunulmaktadır.
Sizlerde eğer su tesisatı ile ilgili sorun yaşıyorsanız, firmamız ile iletişime geçerek hızlı bir şekilde sorununuzu giderebilirsiniz.

Çevre Politikamız

Yürüttüğümüz hizmet ve faaliyetler sırasında, çevreye, insanlara ve diğer canlılara olumsuz etkilerin olmaması için faaliyetlerimizin çevre etkilerine uygunluğuna dikkat edilmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri ilgili tüm detaylar alanında uzman ekibimiz tarafından kusursuz bir hizmet anlayışıyla yerine getirilmektedir.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın