Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. 6 160 Beylikdüzü / İstanbul
tren

Fayans Seramik Döşeme

Anasayfa » Fayans Seramik Döşeme

Fayans Seramik Döşeme

Fayans döşemeler genel olarak pürüssüz ve düzgün bir şekilde yüzeye sahip olduğundan dolayı dekorasyon çalışmalarında banyo ve mutfak duvarlarında daha sık tercih edilmektedir. Seramik döşemeler ise çok fazla çeşitlilik ve geniş ürün yelpazesine sahip olduğundan dolayı sıklıkla fayanslardaki gibi karo şeklinde bulunmayabilirler.

Seramik ürünlerin üretim şekline baktığımız zaman ayrıntıları ve kaba bir yüzeye sahip olmasından dolayı fayansa göre görünümleri çok daha farklıdır. Bundan dolayı da renkleri daha sıcak ve samimidir.

Bundan dolayı fayans, seramik, mermer döşeme yaptıracaksanız, iç ve dış kaplama yaptırmak istiyorsanız seramik, duvar kaplatmak istiyorsanız fayans tercih etmeniz gerekmektedir. Fayans ile seramiği birbirinden ayıran unsurlar budur. Dekorasyon yapımlarında yanlış tercihler yapmayarak seramik, fayans, mermer döşemeleri yaptırmayı düşündüğünüz zaman iç ve dış kaplamalarda seramiği, duvar kaplamalarında ise kesinlikle fayans kullanmanızı öneriyoruz.

Profesyonel ekibimiz bu konuda sizlere her türlü destek olup, hangi alanda nelerin kullanılacağı bilgisini vermektedir. Ayrıca fayans veya seramik döşetmek istediğiniz bölgeye kullanılması gereken fayans ve seramik modelleri sizlere sunularak çalışmalara başlanılmaktadır.

Birinci sınıf işçilik sunarak hızlı şekilde en iyi hizmeti vermekte olan Özen Yapı & Dekorasyon işletmemiz sizlere bu konuda en uygun fiyat garantisi vermektedir. Eğer sizlerde fayans veya seramik döşetmek istiyorsanız bizlerle iletişime geçerek, uzman ekibimiz tarafından bilgi alarak yapılması gereken çalışmalar hakkında detaylı bilgi edinebilir ve çalışmalara başlatabilirsiniz.

Çevre Politikamız

Yürüttüğümüz hizmet ve faaliyetler sırasında, çevreye, insanlara ve diğer canlılara olumsuz etkilerin olmaması için faaliyetlerimizin çevre etkilerine uygunluğuna dikkat edilmektedir.

Sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi isteriz ve bizlere ulaşmak istiyorsanız iletişim bölümünden arayabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın