Yakuplu Mah. Yakuplu Cad. 6 160 Beylikdüzü / İstanbul
tren

Boya nasıl yapılır ?

01.08.2018
66
Boya nasıl yapılır ?

İnsanların kendi evlerini boyamak istedikleri durumda dikkat edilmesi gerekenler boya nasıl yapılır boya yapılırken dikkat edilmesi gerekenler. Duvar ve tavan boyası yapımı anlatımı.

Şayet boya yapma konusunda deneyiminiz yok ise bir uzmanla çalışmanızı tavsiye ederiz. Çünkü yanlış malzeme kullanımı veya boyama sırasında yapacağınız sıçratmalar ( damlamalar ) mobilyanız da, zemin ve düğer yüzeylerde daha büyük masraflara yol açabilir. Aynı şekilde hatalı boyama renk uyuşmazlığı veya eski boyayı kapamama gibi sorunlar ortaya çıkabilir.  Belki işçilik ücreti vermeyeceksiniz fakat daha fazla malzeme maliyeti ve istediğiniz görünümü elde edeme gibi ek maliyetler  size daha pahalıya mal olabilir. Boya yada duvar kağıdı arasında kararsız iseniz sitemizdeki bu konuda yer alan yazıları okuyarak karar verebilirsiniz.

Boya yapımı fiyatları

Fiyatlar Kullanılan ürün özelliklerine ve ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda iletişim bilgilerimizi kullanarak veya şubelerimize gelerek bilgi alabilirsiniz. Özen Dekorasyon Olarak bu konuda sizlere hizmet vermekten onur duyarız. Uygun fiyat kaliteli hizmet için bizi tercih ediniz.  Üretimden montaja kadar tüm aşamaları kendi bünyemizde yapıyoruz. Sanayi kuruluşları için özel çözümler ve projeler üretmek bizim için onurdur.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Hemen Arayın